Coaching biznesowy

Coaching biznesowy – coaching grupowy i szkolenia.

lotka-cel-coaching

Czym jest coaching biznesowy ?

Coaching biznesowy to odmiana coachingu wspierająca organizacje w rozwoju. Wspiera przedsiębiorców w pracy nad celami i wartościami firmy. Dzięki sprawdzonym narzędziom coachingowym wdrażanym w organizacje jako podstawowe i kluczowe narzędzie do wspierania pracy nad celami i dążeniami firmy uzyskujemy efekt świetnie zarządzanym czasem i zasobami przedsiębiorstwa przy ograniczonych nakładach finansowych. 

 

 

Coaching biznesowy realizowany jest w poniższych formach:

indywidualnie

notes-zapis-dlugopis

bezpłatna sesja

Jak zostać coachem ? – BEZPŁATNY E-BOOK

otwarta-ksiazka-mapa-akwareleczytaj e-booka

NARZĘDZIA COACHINGOWE W ORGANIZACJI

sprawdzone-narzedzia-coachingowe-grafika

czytaj e-booka

Szkolenia coachingowe dla biznesu

Szkolenia coachingowe w biznesie to warsztaty głębokiej pracy na postawie pozwalające trwale i skutecznie nabyć czy zmienić dane zachowanie.Przygotowujemy do zawodu coacha, ale również kształcimy kadrę organizacji z narzędzi coachingowych, wprowadzamy filozofię coachingową i sposób myślenia zorientowany na obecność, słuchanie i słyszenie potrzeb innych. Prowadzimy coaching grupowy jak i sesje indywidualne.

Coaching biznesowy wspiera:

  • kadrę managerską
  • pracowników działów HR
  • pracowników działów rozwoju i szkoleń
  • pracowników służ sprzedaży
  • pracowników bazowych i specjalistycznych

 

ikonka-czlowiek-krawat-biznes

program rozwoju kadry managerskiej

Zaangażowany Lider to program doskonalenia kompetencji managerskich w oparciu o najnowsze techniki i narzędzia pracy managerskiej z użyciem narzędzi coachingowych.

ikonka-czlowiek-megafon-trener

program rozwoju kadry trenerskiej

Program rozwojowy dla kadry trenerskiej rozwija kompetencje trenerskie i coachingowe, pozwala na rozwój kompetencji zarówno na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym. Wykorzystuje prezentacje najnowszych narzędzi coachingowych.

 

ikonka-czlowiek-tablica-wyniki.pg

program rozwoju sił sprzedaży

Coachingowy styl pracy w siłach sprzedaży to skuteczność w realizacji celów. Przygotowujemy działy handlowe do prowadzenia profesjonalnych spotkań coachingowych z pracownikami.

ikonka-ludzie-team-coachingi

team coaching

Team Coaching to forma pracy grupowej używana aby moderować i wspierać zespoły w realizacji swoich celów. Najczęściej wybierana jest przy celach związanych z  budowaniem zespołu, wyłanianiem celów, tworzenie misji, wizji i wartości, a także wspierając operacyjną pracę zespołów.

zobacz

AKTUALNE SZKOLENIA

 

ZOBACZ

 

 

Poproszę jeszcze o Like'a:-)