COACHING I PSYCHOLOGIA – PERSPEKTYWY, SZANSE I ZAGROŻENIA, - HPR Group

COACHING I PSYCHOLOGIA – PERSPEKTYWY, SZANSE I ZAGROŻENIA,

COACHING I PSYCHOLOGIA – PERSPEKTYWY, SZANSE I ZAGROŻENIA,

Miło nam poinformować, że zostaliśmy patronatem konferencji

COACHING I PSYCHOLOGIA – PERSPEKTYWY, SZANSE I ZAGROŻENIA, która odbędzie się 14 marca 2018 r. o godz. 10.00 w Collegium Civitas (PKiN, aula A).

Tempo naszego życia jest coraz szybsze. Możemy mieć coraz więcej, ale też coraz więcej możemy stracić. Ludzie mają wielkie oczekiwania i coraz częściej spotykają ich rozczarowania na drodze do realizacji marzeń i karier. Mają olbrzymie możliwości samorozwoju, ale też są zagrożeni staniem się ofiarą manipulacji. Jak skutecznie korzystać z pomocy coacha i psychologa?

Adresaci
Psycholodzy, coachowie, kadra zarządzająca, kadra akademicka, nauczyciele, specjaliści i managerowie HR, studenci oraz osoby zainteresowane rozwojem osobistym.

Czego się dowiemy?

  • W jaki sposób przedstawiciele różnych profesji pomocowych (np. psycholog, coach, psychoterapeuta, psychiatra) mogą współpracować, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom ludzi i adekwatnie reagować na wyzwania stojące przed tymi profesjami?
  • Kiedy pomocny jest coach a kiedy psycholog lub inny profesjonalista udzielający wsparcia?
  • Na jakie potrzeby odpowiada każdy z nich? Jak odróżnić profesjonalny coaching od „para-coachingu”, który jest formą manipulacji i niesie szkody dla zdrowia psychicznego jednostek i grup?
  • Jak ustrzec się przed destrukcyjnym wpływem tzw. „uzdrowicieli” stosujących różne formy wpływu  społecznego?
  • Jaka jest rola certyfikacji w zapewnianiu klientom profesjonalnego wsparcia?

SZCZEGÓŁY >>

Brak komentarzy

Opublikuj odpowiedź