Jak zostać coachem krok po kroku?

Jak zostać coachem ?

Pytanie jak zostać coachem niesie ze sobą szereg innych pytań, które powinnaś/powinieneś zadać sobie na początku tej drogi. Dobrze o tym wiemy, dlatego przygotowaliśmy miejsce, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat rynku coachingowego, literatury dla początkujących, a także drogi jaka staje przed Tobą. Przygotowaliśmy e-booka oraz szereg informacji, o których piszemy na blogu, a które są naszym zdaniem bardzo istotne w przygotowaniu się do tej nowej życiowej roli. Zacznijmy więc !

jak-zostac-coachem-e-book

Jak zostać coachem ? – pobierz BEZPŁATNY E-BOOK

W naszej opinii coaching to nie tylko profesja. To styl myślenia, filozofia bycia. Przygotowaliśmy dla Was bezpłatny e-book, w którym znajdziecie nie tylko informacje na tematy rynku coachingowego i certyfikacji w Polsce, akredytacji ICF, ale również informacje o tym co zmienia w życiu zawodowym i prywatnym uczestnictwo w szkole coachingowej. Zapraszamy do lektury i dzielenia się opinią.

 

Zapisz się do newslettera, wpisz adres e-mail, aby otrzymać nasz bezpłatny e-book!

dlaczego chcesz zostać coachem ?

Prawdopodobnie jest wiele powodów dla których chcesz zostać coachem. Być może jesteś managerem i chcesz wykorzystać nowe kompetencje w swoim zawodzie. Być może chcesz pomagać innym. Możliwe też, że czujesz, że to po prostu dobry kierunek Twojego rozwoju. Pytania jakie warto zadać sobie przed rozpoczęciem to:

 

1. PO CO MI TA WIEDZA I UMIEJĘTNOŚCI – DLACZEGO CHCĘ ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE Z OBSZARU COACHINGU ?

2. Z KIM CHCE PRACOWAĆ JAKO COACH ?

3. GDZIE CHCĘ PRACOWAĆ ?

4. CO JEST W PROGRAMIE SZKOLENIA COACHINGOWEGO ?

5. KTO UCZY ?

6. JAKI POWINIEN BYĆ PROGRAM SZKOLENIA I OFERTA SZKOŁY COACHINGOWEJ

 

Zostań Coachem. Coaching Krok po Kroku

1. CO TO JEST COACHING ?

obrazek-1-krok-po-kroku

Pomimo popularności tego słowa, wciąż bardzo mało osób rozumie co TAK NAPRAWDĘ kryje się …

czytaj dalej

2. LITERATURA DLA COACHA

literatura coacha

Oto naszym zdaniem pięć podstawowych pozycji dla każdego początkującego coacha.

czytaj dalej

3. KOMPETENCJE COACHINGOWE

zarowka-chmury-krok-trzeci

Coachem sie jest, a nie bywa. O kompetencjach coachingowych słów kilka. Sprawdź czy posiadasz.

czytaj dalej

Szkoła Coachingu Czy studia ?

Pytanie jaką formę nauki coachingu wybrać – podyplomowe studia coachingu czy szkołę coachingu jest tak pytaniem o czas trwania, o wielkość grupy co przekłada się na kontakt prowadzącego z uczestnikiem, wybór metodologii wykładowa czy warsztatowa i wiele innych. Dajemy 100% zaangażowania zarówno podczas prowadzenia wykładów na uczelniach, z którymi współpracujemy jak i w naszej szkole. To od Ciebie zależy co bardziej odpowiada Twoim potrzebom.

 

Szkoła Coachingu Select Your Way

grupa-szkoleniowa-karty-na-dywanie

Szkoła coachingu Select Your Way jest dla osób, które gotowe są na “zjazdy” weekendowe w wybranym przez siebie mieście. Szkoła oparta jest na autorskim programie zaakceptowanym przez ICF (International Coach Federation). Programy ACSTH umożliwiają coachom akredytację na poziomie ACC i PCC. W trakcie trwania programu uczestnicy do celów akredytacyjnych realizują działania coachingowe. 

DOWIEDZ się więcej  

podyplomowe studia coachingu

podyplomowe-studia-coachingu-wyklad

Podyplomowe studia coachingu realizowane są wraz we współpracy z uczelniami partnerskimi w Warszawie, Wrocławiu, Rzeszowie, Sosnowcu, Łodzi i Gdańsku. Będziesz prowadzić procesy coachingowe, odbywać superwizje i sesje mentorskie z certyfikowanymi coachami ICF. Zajęcia prowadzone są w formie wykładów i warsztatów przez najlepszych trenerów naszej szkoły coachingu.

 

DOWIEDZ się więcej  

jak zostać coachem ? – odpowiada Izabela Kluzek

Czy są tu odpowiedzi na wszystkie pytania ? Jeśli nie, z przyjemnością odpowiemy na Twoje ! Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu!

Poproszę jeszcze o Like'a:-)