Coachowie i trenerzy - nasi specjaliści.

Trenerzy i Coachowie – poznaj sylwetki naszych specjalistów.

Poznaj sylwetki naszych coachów i trenerów

Naszą kadrę ekspercką tworzą doświadczeni coachowie i trenerzy. Każdy z nich to praktyk z wieloletnim doświadczeniem zarówno coachingowym jak i trenerskim. Izabela KluzekAnna Lewecka – Olech, Tomasz Janiak czy Natalia Włodarska to osoby, których misją jest dzielenie się swoim doświadczeniem. To jednocześnie pasjonaci rozwoju swojego i innych, mentorzy posiadający potwierdzone kwalifikacje uznanymi certyfikatami i dyplomami. Ciągle inwestujący w swój rozwój i poszerzający kompetencje po to by dostarczać szkolenia, warsztaty i coaching o najwyższej jakości. 

Nasza kadra dba o to by być na bieżąco i dzielić się wiedzą nie tylko na prowadzonych przez nich warsztatach. Na naszym blogu coachingowym możecie znaleźć różne wpisy ich autorstwa zapraszamy do lektury.

 

 

Poznaj bliżej

Anna Lewecka-Olech
Manager, Trener, Coach ICF, Mentor
Izabela Kluzek-Kot
Coach, Trener, HR Interim Manager
Małgorzata Ziarko
Trener, Mentor, Coach, Menadżer Sprzedaży
Natalia Włodarska
Trener, Coach PCC, Master NLP
Patryk Lange
Patryk Lange
Coach, Przedsiębiorca, Trener, Superwizor coachingu
Elżbieta Cwynar-Budzińska
Elżbieta Cwynar-Budzińska
Trener, Coach ICF
Marta-Czapla-portret
Marta Czapla-Kluzek
Manager, Trener, Coach ICF
Małgorzata Oleś
Coach ACC, Trener Metody Points Of You

izabela kluzek

izabela-kluzek-portret-coach 

Na moim blogu znajdziesz tematy, które dotykają zagadnień managerskich, nowego stylu zarządzania, rozwoju osobistego, a także garść inspiracji dzięki, którym dowiesz się co inspiruje mnie do pracy. Zapraszam do czytania i dzielenia się.

 

anna lewecka-olech

anna-lewecka-olech-portret

Na moim blogu znajdziesz przede wszystkim kawałek mnie i mojej drogi do rozwoju. To inspiracje, wolne myśli, refleksje, pytania i wydarzenia, które były, są i będą moim impulsem do swojego rozwoju. Pamiętajcie, że treści i wiedza przefiltrowane są przez jakiś mój sposób widzenia i przeżywania. Bierzcie więc z dystansem to co piszę i sprawdzajcie na ile wam to pasuje i czy czujecie podobnie.

Poproszę jeszcze o Like'a:-)