Coachowie i trenerzy - nasi specjaliści.

Trenerzy i Coachowie – poznaj sylwetki naszych specjalistów.

Poznaj sylwetki naszych coachów i trenerów

Naszą kadrę ekspercką tworzą doświadczeni coachowie i trenerzy. Każdy z nich to praktyk z wieloletnim doświadczeniem zarówno coachingowym jak i trenerskim. Izabela KluzekAnna Lewecka – Olech, czy Natalia Włodarska to osoby, których misją jest dzielenie się swoim doświadczeniem. To jednocześnie pasjonaci rozwoju swojego i innych, mentorzy posiadający potwierdzone kwalifikacje uznanymi certyfikatami i dyplomami. Ciągle inwestujący w swój rozwój i poszerzający kompetencje po to by dostarczać szkolenia, warsztaty i coaching o najwyższej jakości. 

Nasza kadra dba o to by być na bieżąco i dzielić się wiedzą nie tylko na prowadzonych przez nich warsztatach. Na naszym blogu coachingowym możecie znaleźć różne wpisy ich autorstwa zapraszamy do lektury.

 

 

izabela kluzek

izabela-kluzek-portret-coach 

Na moim blogu znajdziesz tematy, które dotykają zagadnień managerskich, nowego stylu zarządzania, rozwoju osobistego, a także garść inspiracji dzięki, którym dowiesz się co inspiruje mnie do pracy. Zapraszam do czytania i dzielenia się.

 

anna lewecka-olech

anna-lewecka-olech-portret

Na moim blogu znajdziesz przede wszystkim kawałek mnie i mojej drogi do rozwoju. To inspiracje, wolne myśli, refleksje, pytania i wydarzenia, które były, są i będą moim impulsem do swojego rozwoju. Pamiętajcie, że treści i wiedza przefiltrowane są przez jakiś mój sposób widzenia i przeżywania. Bierzcie więc z dystansem to co piszę i sprawdzajcie na ile wam to pasuje i czy czujecie podobnie.

Poproszę jeszcze o Like'a:-)