Darmowy ebook - My pytamy, managerowie odpowiadają…

My pytamy, managerowie odpowiadają…

My pytamy, managerowie odpowiadają…

Które kompetencje managerskie i interpersonalne udało Ci się rozwinąć ? Jakie kompetencje managerskie czy interpersonalne rozwinąłeś dzięki udziale w szkole coachingu ?

Dzięki szkole na pewno bardziej rozwinęłam umiejętność porozumienia z innymi ludźmi, szczególnie, jeśli w czymś się nie zgadzamy lub mamy inne punkty widzenia. Potrafię jeszcze efektywniej zadbać o relacje, komunikować się i dochodzić do sedna problemu. Coaching skoncentrowany na rozwiązaniu pozwala skupić się na tym, co jest celem, wyjściem z trudnej sytuacji, a nie na szukaniu winy i wymówek.


/ Natalia Włodarska


Przede wszystkim zacząłem widzieć i słyszeć to czego nie widać i nie słychać na pierwszym planie. Zacząłem dużo lepiej czytać, dostrzegać i rozumieć intencje ludzi, ich wewnętrzne uwarunkowania i potrzeby. Zacząłem też znacznie lepiej rozumieć siebie, swoje potrzeby i działania, które na tej bazie podejmowałem. Dużo bardziej otworzyłam się na głębszy kontakt z ludźmi, co myślę że skutkuje znacznie większą gotowością do funkcjonowania bardziej w roli lidera aniżeli osoby stojącej na straży osiągania efektów. Zacząłem dużo bardziej rozumieć zjawiska związane z motywacją i zaangażowaniem pojedynczych osób i całych zespołów. Dużo lepiej nauczyłam się określać cele, zarządzać energią, moderować działania. Nade wszystko jednak rozwinąłem swoje kompetencje komunikacyjne. Myślę też, że rozwinąłem dużo więcej zdrowej asertywności.

/ Patryk Lange


Aktywne słuchanie, poprawiła się jakość prowadzenia spotkań oraz pracy kreatywnej (generowanie opcji), zauważam poprawę w obszarze delegowania zadań (weryfikacja zrozumienia obu stron), umiejętność komunikacji ze słuchowcami, wzrokowcami, kinestetykami

/ Anna Jaros

Szkoła coachingu dokonała pewnej rewolucji w moim życiu, jestem u progu zmian zawodowych. To efekt procesu coachingowego, który każdy uczestnik kursu de facto przechodzi. Już za chwilę przede mną pierwsze warsztaty coachingowe, które poprowadzę na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu pod kątem planowania ścieżki kariery. Na horyzoncie również warsztaty z action learning, które po raz pierwszy będę miała okazję poprowadzić poza moją organizacją. Dużo nowych doświadczeń i ekscytacji!

/ Jola Piątkowska

Jeśli chcesz doczytać więcej zapraszamy do ściągnięcia bezpłatnego e-booka

 

Brak komentarzy

Opublikuj odpowiedź