HR - Human Resources w HPR Group - Sprawdź nasze podejście !
lupa-ludzie-swiat

HR ? Human Resources ? Zasoby ludzkie ?

W obecnych czasach nadrzędną wartość firmy stanowią ludzie. Są oni ważnym, jak nie najważniejszym kapitałem w firmie.

To od nich zależy rozwój firmy, koordynowanie zadań, które spełniają cele i założenia firmy… 

Wyobraźmy sobie miejsce, w którym istnieje tak efektywny zespół, że firma osiąga założone cele

dzień za dniem, miesiąc za miesiącem, rok za rokiem – wzrastając tym samym na rynku…

Nie jest to utopijna opowieść o idealnej firmie, która nie istnieje. 

Takie przedsiębiorstwa istnieją. 

My nazywamy je świadomymi, gdyż zarówno one, jak i my, wiemy, że to w ludziach tkwi siła. 

Jak to jest możliwe ? Human Resources – zarządzanie zasobami ludzkimi jest na to odpowiedzią. 

 

Czym jest HR/Human Resources ?

 Human Resources – HR – zwane także zarządzaniem zasobami ludzkimi to definicja działań, które mają na celu zdobycie idealnej osoby na odpowiednie miejsce w strukturze firmy. Osoba, zatrudniona w oparciu o prawidłowe zarządzanie jej zasobami pozwala na wykorzystanie jej mocnych, najlepszych stron na adekwatne dla niej stanowisko. To zarządzanie talentem, kwalifikacjami, wiedzą i doświadczeniem. To zarządzanie, które przynosi największe efekty w osiąganiu celów i założeń organizacji.

 

Human Resources w HPR Group powstało z myślą o potrzebach, które pojawiają się w działach HR. Przygotowaliśmy kilka propozycji rozwoju  i szkoleń dla działu HR, ale również garść inspiracji związanych z nowościami na rynku HR-owym. Jeśli jednak nie znajdziesz  tu treści, które rozwieją Twoje wątpliwości lub też nie ma informacji których poszukujesz zadzwoń do nas. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. 

Rekrutacje

lupa-szukanie-ludzi

Wybierając idealnych pracowników dla naszych Klientów, opieramy się na zasadzie budowania długotrwałych relacji z kandydatami, szerokiej sieci kontaktów i na bezpośrednim dotarciu do najlepszych. Posiadamy kompetentny zespół head-hunter’ów. Kandydaci są weryfikowani poprzez testy kompetencyjne i zawodowe, dzięki którym, przy wsparciu naszych doświadczonych psychologów – wybieramy najlepszych. To daje nam kompleksową ocenę predyspozycji i kwalifikacji naszych kandydatów.

 

Więcej

szkolenia HR

ludzie-na-szkoleniu

Ile już ich zaliczyłeś i ile z nich zostało ci w pamięci ? Szkolenia – bo o nich mowa, w wielu przypadkach wyglądają tak samo: są monologiem wykładowcy oderwanym od rzeczywistych problemów w Twojej branży. Ale może być inaczej !Wyobraź sobie pełnych pasji prowadzących, którzy mówią tak ciekawie i z zaangażowaniem, że chcesz włączyć się do dyskusji, podzielić doświadczeniem i posłuchać jak robią to inni. Dołącz do nas !

   

Więcej

Kadra HR

Naszą kadrę ekspercką tworzą doświadczeni i dyplomowani specjaliści, coachowie i trenerzy. Każdy z nich to praktyk z wieloletnim doświadczeniem zarówno coachingowym jak i trenerskim. Natalia WłodarskaIzabela KluzekAnna Lewecka – Olech, czy Tomasz Janiak to pasjonaci i mentorzy własnego rozwoju swojego ciągle inwestujący w siebie i poszerzający kompetencje po to, by dostarczać szkolenia i warsztaty najwyższej jakości.

  

Zobacz wszystkich

Inspiracje HR

kredki-odbicie

Zobacz co robimy, kiedy inni zajmują się przeciętnymi zadaniami. Sprawdź jak działamy, co zajmuje nasze popołudnia – o czym piszemyi co robimy dla siebie : Zaangażowany zespół ? Jak to zrobić ? Filary skutecznego zespołu, efektywne spotkania z zespołem, kim jest happiness officer ? Jakie są największe wyzwania HR ? Co to jest Action Learning ?

Sprawdź ! 🙂

  

Więcej

masz pytania ? skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu.

REGULAMIN SZKOLEŃ

Uczestnictwo w szkoleniach prowadzonych przez HPR Group określa regulamin szkoleń obejmujący 12 szczegółowych warunków udziału w szkoleniach.

Poproszę jeszcze o Like'a:-)