HR Inspiracje - szkolenia i warsztaty, blogi, bezpłatne webinary
lupa-ludzie-swiat

 HR Inspiracje – to dział poświęcony wszystkim działaniom jakich dokonujemy w zakresie rozwoju w branży HR.Poniżej znajdziesz artykuły z blogów, relacje z webinarów i spotkań, zobaczysz co nas inspiruje i jak działamy. 

Wyzwania HR 2016

Wyzwania HR 2016 – zobacz co robimy, jak pracujemy na konferencjach metodą Points Of You.Tytuł warsztatu który prowadziłyśmy to Candidate Experience od kuchni – czyli komunikacja na rynku kandydata. Uczestnicy w trakcie warsztatu wypracowali własny model komunikacji z kandydatem, dzielili się doświadczeniami i szukali rozwiązań pozwalających skuteczniej komunikować się z kandydatami na rynku pracy.

 Dowiedz się więcej na temat metody Points Of You

więcej

Zaangażowany zespół – jak to zrobić ?

Zaangażowany zespół – jak to zrobić ? WEBINAR -nagranie

Webinar prowadził Tomasz Janiak – zapoznawał uczestników z tematem motywacji pracowników w organizacji.Jeśli chcesz się dowiedzieć co powoduje że zespoły są zmotywowane, co skutecznie demotywuje zespół czy też poszczególnych członków zespołu, jak można pracować nad motywacją zespołu. Podzielimy się naszymi doświadczeniami i propozycjami narzędzi, sposobem myślenia, który może posłużyć jako inspiracja w tym obszarze. Jesteście ciekawi ?

Jeśli chcesz otrzymać prezentację z tego spotkania – skontaktuj się z nami !

kontakt

Filary skutecznego zespołu – Action learning

team-niebieskie-koszulki

Skuteczny coaching zespołów jest działaniem coraz bardziej pożądanym w organizacjach. Rzeczywistość dziś zmienia się tak dynamicznie jak nigdy przedtem. Zachodzą wyraźne zmiany polityczne i ekonomiczne. Rynki zmieniają się szybko, a postęp technologiczny jest tak duży, że…

czytaj

Efektywne spotkania z pracownikami

 

krzesla-w-rzedzie

Efektywne spotkania z pracownikami w turkusowych organizacjach to kilka słów o pracy z zespołem na zupełnie innym poziomie.Czym jest turkusowa organizacja przeczytasz tutaj, a w artykule znajdziesz kilka wskazówek na to jak działać w oparciu o ten model zarządzania. Gorąco zachęcamy !

 

czytaj

Oczekiwania – czy można z nich zrezygnować ?

dziewczyna-na-murku-miasto Nie mieć ich wobec osób trzecich? Zawsze można spróbować ich nie mieć (bo w zasadzie nie wiemy co dostajemy dopóki tego nie dostajemy) –  można też spróbować je racjonalizować. Bez oczekiwań szanse że otrzymamy to czego dokładnie chcemy maleją drastycznie. Acz im więcej siły zaangażowania myśli emocji wkładamy w nasze dążenia – tym oczekujemy większego zwrotu.

Raz jeszcze więc. Oczekiwania to sposób planowania najbliżej i dalszej przyszłości…

 

 czytaj

bezpłatne webinary – bądź na bieżąco !

rysowane-rece

 Webinary to nasz sposób na kontaktowanie się z wami i idealny sposób na dzielenie się wiedzą, poszerzanie horyzontów. Zawsze jest nam niezmiernie miło kontaktować się z wami i przekazywać wam to o czym wiemy. Często też dzięki wam dostajemy “kopa do działania” – bywa, że to Wy jesteście naszą inspiracją. Dołącz do nas ! 🙂

 

 bądź na bieżąco

masz pytania ? skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu.

REGULAMIN SZKOLEŃ

Uczestnictwo w szkoleniach prowadzonych przez HPR Group określa regulamin szkoleń obejmujący 12 szczegółowych warunków udziału w szkoleniach.

Poproszę jeszcze o Like'a:-)