Rekrutacja pracowników
lupa-ludzie-swiat

Rekrutacja to nic innego jak dobieranie odpowiedniej osoby na odpowiednie miejsce. Aby tak było i każdy osiągał z tego powodu korzyści powstały na rynku usługi, które przeprowadzają przez ten jakże często wymagający proces zarządzania zasobami ludzkimi. Wyróżnia się dwa główne typy rekrutacji: Rekrutacja wewnętrzna jako wykorzystanie zasobów ludzkich organizacji osób już w niej pracujących. Najczęściej są to awanse lub przesunięcia poziome oraz rekrutacja zewnętrzna polegająca na selekcji kandydatów na podstawie profilu ich wykształcenia, doświadczenia oraz kompetencji miękkich.

„To select the One” – aby wybrać tę właściwą osobę – to założenie którym się kierujemy, podczas realizacji procesów rekrutacyjnych naszych Klientów.

Doskonale wiemy, jak ważny jest wybór odpowiedniego kandydata, który spełnia założone wymagania na konkretne stanowisko. Właściwy dobór wykwalifikowanych pracowników, jest kluczowy dla sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Jesteśmy zorientowani na indywidualne potrzeby i cele naszych Klientów, zawsze staramy się dopasować do jego potrzeb i oczekiwań.

W trakcie procesu rekrutacji wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie (już od 1998 r.), wysoko wykwalifikowanych konsultantów, narzędzi (również coachingowych). Podstawą współpracy jest dla nas partnerstwo, a każdy Klient traktowany jest indywidualnie i może oczekiwać rozwiązania dostosowanego do jego potrzeb. 

Dlatego wybierając idealnych pracowników dla naszych Klientów, opieramy się na zasadzie budowania długotrwałych relacji z kandydatami, szerokiej sieci kontaktów i na bezpośrednim dotarciu do najlepszych. Posiadamy kompetentny zespół head-hunter’ów, którzy delegowani są do poszczególnych projektów. Kandydaci są weryfikowani poprzez testy kompetencyjne i zawodowe.

Dzięki zaawansowanym narzędziom i wsparciu naszych doświadczonych psychologów – wybieramy najlepszych. To daje nam kompleksową ocenę predyspozycji i kwalifikacji naszych kandydatów.

Dla naszych Klientów oferujemy również usługę wsparcia rekrutacyjnego przy realizacji masowych procesów rekrutacji, a także procesy Assesment Center badające poziom kompetencji potencjalnych kandydatów. W skład oferowanych przez nas możliwości wchodzą również końcowe raporty z przeprowadzonych zleceń oraz prezentacje wybranych kandydatów u Klienta.

dla pracodawcy

selekcja i rekrutacja

yes-no-maybe

Prowadzimy rekrutacje na stanowiska specjalistyczne, managerskie i execuitive. Każdy proces rekrutacyjny przeprowadzamy kilku etapowo, w efekcie czego Klient otrzymuje pakiet informacji na temat każdego z rekomendowanych kandydatów. Prowadzone przez nas procesy opierają się na zasadzie wyłączności oraz success fee. Nasz zespół to wysoko wykwalifikowani konsultanci zapewniający najwyższy poziom świadczonych przez Nas usług.

więcej

procesy ac

rozowe-krzesla

Metodologia Assessment Center to inaczej kompleksowa metoda doboru pracowników. Polega na stworzeniu sytuacji, w której wielu asesorów za pomocą różnych metod ocenienia kandydatów. Stosowane są wówczas liczne kryteria w celu właściwego doboru osób na stanowiska. Assessment Center umożliwia ocenę umiejętności zazwyczaj nie dostrzeganych lub trudnych do mierzenia w trakcie tradycyjnego procesu rekrutacyjnego.. 

więcej

procesy dc

kolorowe-spinacze-do-papieru

Development Center może stanowić samoistny projekt lub komponent działań w ramach budowania systemu szkoleń i rozwoju pracowników, lub budowania ścieżek kariery. Pozwala na stworzenie pożądanego dla danego stanowiska profilu kompetencyjnego oraz zbadanie, na ile pracownicy zajmujący te stanowiska odpowiadają tym profilom. Ewentualne różnice (inaczej jako luki kompetencyjne), mogą stanowić punkt wyjścia do planowania i podejmowania działań w takich obszarach jak: szkolenia, awanse, przesunięcia, przygotowania do pełnienia nowych ról.

więcej

 

dla pracownika

oferty pracy

teczka-notes-buty-zegarek-spotkanie

Oferty pracy aktualnie prowadzonych przez Nas procesów rekrutacyjnych. Sprawdź czy spełniasz wymagania pracodawcy, poznaj warunki i oczekiwania.

 

sprawdź 

Coaching kariery

drabiny-chmury-rozowe

Coaching Kariery czyli proces coachingowy skierowany na osiąganie celów w zakresie swojej kariery zawodowej. W trakcie procesu wyznaczasz sobie cel zawodowy, który chcesz osiągnąć a zadaniem Coacha jest towarzyszyć Ci tak by się to udało.

UMÓW SIĘ NA SESJĘ 

Poproszę jeszcze o Like'a:-)