Rekrutacja - informacje i inspiracje dla pracodawcy
lupa-ludzie-swiat

Dla pracodawcy

Rekrutacja – dla pracodawcy

Doskonale wiemy, jak ważny jest wybór odpowiedniego kandydata, który spełnia założone wymagania na konkretne stanowisko. Właściwy dobór wykwalifikowanych pracowników, jest kluczowy dla sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Jesteśmy zorientowani na indywidualne potrzeby i cele naszych Klientów, zawsze staramy się dopasować do jego potrzeb i oczekiwań.

Dlatego wybierając idealnych pracowników dla naszych Klientów, opieramy się na zasadzie budowania długotrwałych relacji z kandydatami, szerokiej sieci kontaktów i na bezpośrednim dotarciu do najlepszych. Posiadamy kompetentny zespół head-hunter’ów, którzy delegowani są do poszczególnych projektów. Kandydaci są weryfikowani poprzez testy kompetencyjne i zawodowe.

Dzięki zaawansowanym testom psychologicznym, przy wsparciu naszych doświadczonych psychologów – wybieramy najlepszych. To daje nam kompleksową ocenę predyspozycji i kwalifikacji naszych kandydatów.

Dla naszych Klientów oferujemy również usługę wsparcia rekrutacyjnego przy realizacji masowych procesów rekrutacji, a także procesy AC badające poziom kompetencji potencjalnych kandydatów. W skład oferowanych przez nas możliwości wchodzą również końcowe raporty z przeprowadzonych zleceń oraz prezentacje wybranych kandydatów u Klienta.

poznaj nasze metody

selekcja i rekrutacja

yes-no-maybe

Prowadzimy rekrutacje na stanowiska specjalistyczne, managerskie i execuitive. Każdy proces rekrutacyjny przeprowadzamy kilku etapowo, w efekcie czego Klient otrzymuje pakiet informacji na temat każdego z rekomendowanych kandydatów. Prowadzone przez nas procesy opierają się na zasadzie wyłączności oraz success fee. Nasz zespół to wysoko wykwalifikowani konsultanci zapewniający najwyższy poziom świadczonych przez Nas usług.

więcej

procesy ac

rozowe-krzesla

Metodologia Assessment Center to inaczej kompleksowa metoda doboru pracowników. Polega na stworzeniu sytuacji, w której wielu asesorów za pomocą różnych metod ocenienia kandydatów. Stosowane są wówczas liczne kryteria w celu właściwego doboru osób na stanowiska. Assessment Center umożliwia ocenę umiejętności zazwyczaj nie dostrzeganych lub trudnych do mierzenia w trakcie tradycyjnego procesu rekrutacyjnego.. 

więcej

procesy dc

kolorowe-spinacze-do-papieru

Development Center może stanowić samoistny projekt lub komponent działań w ramach budowania systemu szkoleń i rozwoju pracowników, lub budowania ścieżek kariery. Pozwala na stworzenie pożądanego dla danego stanowiska profilu kompetencyjnego oraz zbadanie, na ile pracownicy zajmujący te stanowiska odpowiadają tym profilom. Ewentualne różnice (inaczej jako luki kompetencyjne), mogą stanowić punkt wyjścia do planowania i podejmowania działań w takich obszarach jak: szkolenia, awanse, przesunięcia, przygotowania do pełnienia nowych ról.

więcej

 

inspiracje hr

kredki-odbicie

Zobacz co robimy, kiedy inni zajmują się przeciętnymi zadaniami. Sprawdź jak działamy, co zajmuje nasze popołudnia – o czym piszemyi co robimy dla siebie : Zaangażowany zespół ? Jak to zrobić ? Filary skutecznego zespołu, efektywne spotkania z zespołem, kim jest happiness officer ? Jakie są największe wyzwania HR ? Co to jest Action Learning ?

Sprawdź ! 🙂

  

Więcej

doradztwo

pionki-gra-strategia

 

  

skontaktuj się z nami

Poproszę jeszcze o Like'a:-)