Dla pracownika - porady, inspiracje, oferty pracy HPR Group
lupa-ludzie-swiat

Dla pracownika

dla pracownika

Nie będziemy za dużo mieszać. To co pewnie interesuje Ciebie to oferty pracy oraz możliwości rozwoju jakich szukasz, aby podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. W dziale Coaching Kariery znajdziesz odpowiedź na to czym przede wszystkim jest coaching kariery i jak pomaga w rozwoju. Odpowiada na pytania – jakie są Twoje cele zawodowe, dla kogo jest coaching kariery, podaje przykładowe cele i obszary pracy.

W tym dziale stwarzamy możliwość spotkania się z nami – skonsultuj się z nami w tym temacie, a z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Jeśli jesteś w trakcie szukania swojej drogi zawodowej, być może nasze oferty pracy nie będą tym czego szukasz. 

Ale jesteśmy przekonani – dużym prawdopodobieństwem jest to, że nasze porady mocno rozwieją Twoje wątpliwości lub sprawią, że zadasz sobie dodatkowe pytania – to dobrze, bo my pomożemy znaleźć Ci na nie odpowiedź.

Oferty pracy

teczka-notes-buty-zegarek-spotkanie

Oferty pracy aktualnie prowadzonych przez Nas procesów rekrutacyjnych. Sprawdź czy spełniasz wymagania pracodawcy, poznaj warunki i oczekiwania.

 

sprawdź 

coaching kariery

drabiny-chmury-rozowe

Coaching Kariery czyli proces coachingowy skierowany na osiąganie celów w zakresie swojej kariery zawodowej. W trakcie procesu wyznaczasz sobie cel zawodowy, który chcesz osiągnąć a zadaniem Coacha jest towarzyszyć Ci tak by się to udało.

UMÓW SIĘ NA SESJĘ 

Poproszę jeszcze o Like'a:-)