Magazyn „Charaktery” z cyklicznym dodatkiem „Trening Psychologiczny - HPR Group

Magazyn „Charaktery” z cyklicznym dodatkiem „Trening Psychologiczny

Magazyn „Charaktery” z cyklicznym dodatkiem „Trening Psychologiczny

Magazyn psychologiczny „Charaktery” 

wprowadza stały dodatek na odwrocie pisma. Tym samym, oprócz dotychczasowej zawartości, która nie ulega zmianie, czytelnicy uzyskują dodatkowe i sprofilowane tematycznie treści.

W kwietniowym numerze magazynu, jako jego integralna część, pojawia się „Trening Psychologiczny” skierowany do odbiorców zainteresowanych coachingiem, mentoringiem i mindfulness. Dodatek zawiera skondensowane artykuły o charakterze poradnikowym, podpowiadające jak rozwiązywać dany problem ujmując go w wąskim, konkretnym, łatwo uchwytnym kontekście. Artykuły te opatrzone są praktycznymi aplikacjami pozwalającymi na autodiagnozę a także propozycjami konkretnych ćwiczeń psychiki. Wiele z tekstów to elementy całych sesji treningowych, których kolejne odsłony pojawią w następnych wydaniach „Treningu Psychologicznego”.
Za ich opracowanie odpowiadają uznani w Polsce i na świecie coachowie, trenerzy i mentorzy, którzy oferują konkretne narzędzia służące poprawie jakości życia oraz zwiększaniu satysfakcji na polu prywatnym i zawodowym.  W pierwszej edycji dodatku rozpoczyna się m.in. kurs „Jak swoje słabe strony zamienić w siłę” i „Poprawianie osobistej skuteczności” , są też teksty o stoicyzmie, empatii, współczuciu czy efektywnym odpoczynku.

Dodatek „Trening Psychologiczny” ukazywać się będzie co dwa miesiące, naprzemiennie z innym dodatkiem-  „Style Życia”. O ile ten pierwszy, zgodnie z nazwą, ma mocny profil treningowy i koncentruje się wokół samodoskonalenia i rozwoju osobistego, tak drugi to propozycja dla szerszego grona czytelników i psychologia w prostszym, codziennym ujęciu. Wprowadzenie integralnych dodatków i zastosowanie w jednym numerze dwóch „jedynek” magazyn określa promowaniem „psychologii z każdej strony” i dla każdego. Dzięki „Treningowi Psychologicznemu” nauczysz się, jak sobie radzić!

Brak komentarzy

Opublikuj odpowiedź