Narzędzia coachingowe dla trenerów, coachów i managerów

Narzędzia coachingowe dla trenerów, coachów i managerów

narzędzia coachingowe dla trenerów, Coachów i managerów

sprawdzone narzędzia dla coachów, trenerów i managerów

Narzędzia coachingowe to coś co buduje warsztat pracy każdego z nas – coacha, trenera, managera. Na tej stronie znajdziesz materiały pozwalające zainspirować się, wzbogacić Twój warsztat pracy. Dowiesz się co nowego możesz wprowadzić do swojej codziennej pracy. Jest tu też garść cennych narzędzi, które możesz pobrać i bezpłatnie używać w trakcie swojej pracy z klientami indywidualnymi czy w pracy z grupą.

OBRAZ, SYMBOL, METAFORA – NOWE NARZĘDZIE – POBIERZ E-BOOKA

Witajcie ! To dla Was ! Przygotowaliśmy bezpłatny e-book, który przybliży Wam tematykę pracy z obrazem, symbolem i metaforą. Przedstawiamy w nim najnowsze narzędzie do pracy z Klientem, które przynosi bardzo duże korzyści we wspólnej pracy coach-klient. My już mamy to sprawdzone, zatem szerzymy wieść o tym narzędziu !Dowiecie się z niego między innymi o: Fotocoachingu – magii kart coachingowych z mózgiem w tle, wykorzystaniu obrazu, symboli i metafor w coachingu indywidualnym czyli najważniejszych elementów sesji z narzędziem Points Of You, a także kilka innych ciekawostek, które na pewno poszerzą Wasz horyzont coachingu. Milej lektury ! 

Będzie nam miło jeśli zapiszesz się do newslettera. Zostaw adres e-mail i pobierz bezpłatnego e-booka.

the coaching game

THE COACHING GAME (wersja polska i angielska)

Potężne narzędzie dla kreatywności i rozwoju osobistego zarówno w pracy z Klientem indywidualnym jak i grupą. Gra zachęca do wyjścia poza schemat i utarte rozwiązania tak by spotkać się w innym miejscu, otwierając nowe możliwości zmian, rozwoju i wzrostu.

Dowiedz się więcej Zamów

points-of-you

.

punctum

Punctum

Punctum to gra coachingowa pozwalająca w nieco inny sposób, bo praktyczny i zabawny a jednocześnie mocny i głęboki pracować zarówno z osobą indywidualną jak i grupą.

Dowiedz się więcej Zamów

Planner Points Of You

Planner Points Of You to praktyczny kalendarz będący jednocześnie narzędziem coachingowym i grą , którą można wykorzystać w sesjach coachingowych.

Dowiedz się więcej Zamów

planner-points-of-you

dziennik-points-of-you

Dzienniki Points Of You

Dzienniki Points Of You – inspirujące dzienniki w 4 opcjach do wyboru pozwalające na uwiecznienie momentów, emocji i towarzyszących myśli.

Dowiedz się więcej Zamów

Poproszę jeszcze o Like'a:-)