Nasz Zespół - HPR Group

Nasz Zespół

 

 

 

Izabela Kluzek

Dyrektor Zarządzający

E-mail: ikluzek@hprgroup.pl

 

 

Anna Lewecka-Olech

Manager Regionu, Trener, Coach ICF

T: +48 695 43 43 28

E-mail: aolech@hprgroup.pl

 

 

 

Patrycja Kałuża

Specjalista ds. Rekrutacji i Szkoleń

T: +48 695 43 43 43

E-mail: pkaluza@hprgroup.pl

 

 

 

Barbara Uciechowska

Specjalista ds. Szkoleń

T: +48 695 43 43 28

E-mail: buciechowska@hprgroup.pl

 

 

 

Joanna Sankowska

Specjalista ds. Szkoleń

T: +48 695 44 33 23

E-mail: jsankowska@hprgroup.pl

 

 

 

Jolanta Piątkowska

Manager Oddziału

T: +48 881 04 60 49

E-mail: jpiatkowska@hprgroup.pl

 

 

Anna Saferna

Konsultant ds. Szkoleń i Usług Rozwojowych, Opiekun Klienta oraz Absolwenta

T: +48 600 11 23 01

E-mail: asaferna@hprgroup.pl

 

Marta Czapla-Kluzek

Specjalista ds. Szkoleń, Trener, Coach ICF

T: +48 503 034 265

E-mail: mczapla@hprgroup.pl

Poproszę jeszcze o Like'a:-)