Narzędzia i gry coachingowe POY - The Coaching Game

Narzędzia i gry coachingowe

Narzędzia i gry coachingowe

Narzędzia i gry coachingowe metody Points of YouTM integrują pracę z obrazem, słowem i metaforą. Na chwilę obecną dostępne są 4 typy gier. Najbardziej zaawansowaną i największą grą jest The Coaching Game, która zawiera w sobie pracę z obrazem i słowem. Oprócz kart coachingowych zestaw ma plansze a także książkę z dodatkowymi inspirującymi historiami i pytaniami do karty. Drugim narzędziem jest Punctum. To gra mniejsza, z 33 kartami, która bazuje na pracy z obrazem, słowem i pytaniem. Dodatkowo co roku firma Points of YouTM wydaje roczny planner, która ma nie tylko wspierać się we własnym rozwoju, ale także inspirować i motywować do odkrywania siebie. Każdy planner to kalendarz z 12 kartami, opowieściami i wspierającymi pytaniami, to także kilka dodatkowych planszy do gry. Ostatnie narzędzie proponowane przez Points of You to dziennik. Do dyspozycji są 4 dzienniki z różnymi motywami tematycznymi. Każdy dziennik posiada 4 unikalne karty, które razem tworzą kolejną grę.

Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące poszczególnych produktów. Zapraszamy też do odwiedzenia naszego bloga gdzie znajdują się artykuły i e-booki poświęcone pracy z narzędziami Points of You.

The Coaching Game

The Coaching Game to narzędzia i gry coachingowe stosowane zarówno przez coachów jak i trenerów. Świetnie spełnią swą funkcję w pracy indywidualnej jak i grupowej.

Dowiedz się więcej

points-of-you

punctum

Punctum

Punctum to gra coachingowa pozwalająca w nieco inny sposób, bo praktyczny i zabawny a jednocześnie mocny i głęboki pracować zarówno z osobą indywidualną jak i grupą.

Dowiedz się więcej

 

Planner Points Of You

Planner Points Of You to praktyczny kalendarz będący jednocześnie narzędziem coachingowym i grą , którą można wykorzystać w sesjach coachingowych.

Dowiedz się więcej

planner-points-of-you

dziennik-points-of-you

Dzienniki Points Of You

Dzienniki Points Of You – inspirujące dzienniki w 4 opcjach do wyboru pozwalające na uwiecznienie momentów, emocji i towarzyszących myśli.

Dowiedz się więcej

Poproszę jeszcze o Like'a:-)