Points of You narzędzia, gry i szkolenia coachingowe

Points of You narzędzia, gry i szkolenia coachingowe

Krótko o Points of You ™

karta-points-of-you-powolanie-na-kamieniach

Jesteśmy oficjalnym partnerem POY Polska w zakresie szkoleń i narzędzi rozwojowych. Points of You ™ jest międzynarodową organizacją powstałą w 2006 r. Firma działa w 15 krajach, jest unikalną, pionierską w świecie coachingu metodą opartą na fototerapii, nurtach filozoficznych, metodach rozwoju osobistego, kreatywnego podejścia, neurobiologii i samoświadomości.

Jednym z fundamentów metody Points Of You jest integracja półkul mózgowych: prawej odpowiedzialnej za emocje, intuicję oraz lewej, która odpowiada za logikę, analizę.

Wszystkie narzędzia i szkolenia bazują w oparciu o 4 etapy metody:

  • Pause (Zatrzymanie się)
  • Expand (Poszerzenie perspektywy, punktu widzenia)
  • Focus (Koncentracja)
  • Doing (Działanie)

Narzędzia POY ™ używane są w ponad 30 krajach na świecie, między innymi w USA, Japonii, Argentynie, Chinach, Korei, Indonezji, Rosji, Hiszpanii i wielu innych.

Narzędzia wykorzystywane są przez coachów, trenerów i managerów. Metodę do tej pory zaadaptowali m.in: NASA, IKEA, PWC, Cirque du Soleil, L’Oreal, UniCredit.

Oprócz biznesu pracę z narzędziami cenią sobie również psychologowie terapeuci, nauczyciele czy też pracownicy społeczni na co dzień wspierający swoich klientów i pacjentów.

Obecnie w Polsce ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ Polskiej wersji The Coaching Game.

Dowiedz się więcej o produktach Points Of You

Narzędzia coachingowe i trenerskie POY™

OBRAZ, SYMBOL, METAFORA – NOWE NARZĘDZIE – POBIERZ E-BOOKA

Witajcie ! To dla Was ! Przygotowaliśmy bezpłatny e-book, który przybliży Wam tematykę pracy z obrazem, symbolem i metaforą. Przedstawiamy w nim najnowsze narzędzie do pracy z Klientem, które przynosi bardzo duże korzyści we wspólnej pracy coach-klient. My już mamy to sprawdzone, zatem szerzymy wieść o tym narzędziu !Dowiecie się z niego między innymi o: Fotocoachingu – magii kart coachingowych z mózgiem w tle, wykorzystaniu obrazu, symboli i metafor w coachingu indywidualnym czyli najważniejszych elementów sesji z narzędziem Points Of You, a także kilka innych ciekawostek, które na pewno poszerzą Wasz horyzont coachingu. Milej lektury ! 

Będzie nam miło jeśli zapiszesz się do newslettera. Zostaw adres e-mail i pobierz bezpłatnego e-booka.

Poproszę jeszcze o Like'a:-)