Komunikacja wewnętrzna szkolenie dla działu HR

Autoprezentacja i wystąpienia publiczne

SZCZEGÓŁY SZKOLENIA
TRENER Justyna Sieniawska
POZIOM ZAAWANSOWANIA podstawowy / średniozaawansowany
CENA 1500,00 PLN + 23% VAT
LOKALIZACJA Warszawa
TERMIN 25-26.10.2018

 

 

CELE SZKOLENIA

Szkolenia ma rozwiązać problem nieumiejętnej autoprezentacji, na którą składa się: nieznajomość biznesowego dress codu, znaczenia mowy ciała – mimiki i gestów, elementów emisji głosu czy zasad poprawnej dykcji. Jest ono również znakomitą okazją do nauczenia się zasad pracy przed kamerą. Media naprawdę mogą Cię pokochać, a Ty będziesz się czuł jak przysłowiowa ryba w wodzie. Nagranie tzw.”Setki” nie będzie już stanowiło dla Ciebie żadnego problemu

PROGRAM SZKOLENIA:

1. RUNDA OTWARCIA:
2.CZTERY FAZY UCZENIA SIĘ – JAKO WSTĘP DO DALSZEJ PRACY:
3. BIZNESOWY DRESS CODE - TWÓJ WIZERUNEK ZAWODOWY:
4. MOWA CIAŁA - GEST I MIMIKA:
5. EMISJA GŁOSU I DYKCJA:
6. JAK ROZPOCZĄĆ PREZENTACJĘ - BO DOBRY POCZĄTEK JEST NAJWAŻNIEJSZY!:
7. STRUKTURA WYSTĄPIENIA BIZNESOWEGO - STRATEGIA KURTA VANNEGUTA...CZYLI ZACZYNAJ Z WIZJĄ KOŃCA:
8. STRES - JAK GO ZREDUKOWAĆ DO POZIOMU WSPIERAJĄCEJ MOTYWACJI:
10. PRACA Z KAMERĄ:
11. MIKROFON - MÓJ DRUGI GŁOS:
12. STORYTELLING:
 

TRENER

 

Justyna Sieniawska

Absolwentka Państwowej Wyższej  Szkoły Teatralnej w Krakowie, aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Pracowała z najwybitniejszymi w branży, m.in. z Jerzym Stuhrem, Anną Dymną, Piotrem Cieplakiem czy Mikołajem Grabowskim. Laureatka wielu nagród teatralnych.

Współprowadząca od lat jeden z największych festiwali filmowych na świecie” Camerimage” International Film Festival. Była także gospodynią telewizyjnych programów śniadaniowych i lifestyleowych. Lektorka Polskiego Radia i” głos”  znany z wielu reklam, zapowiedzi oraz audiobooków.

Ekspert od spraw wizerunku. Doskonale wspiera swoimi umiejętnościami pracowników każdego szczebla, w zależności od ich roli i miejsca w organizacji, co w konsekwencji podnosi efektywność i odbiór społeczno-biznesowy firmy.

Całe to doświadczenie pozwala jej w sposób kompleksowy być trenerem, który pomaga klientom w zakresie autoprezentacji, wystąpień publicznych i samorozwoju.  Dziś pracownicy wyższego szczebla mierzą się z tymi problemami na co dzień, chcąc zachować stanowisko  bądź w ramach podnoszenia  swoich kwalifikacji.

Coach i trener biznesu.

FORMULARZ

Poproszę jeszcze o Like'a:-)