Komunikacja wewnętrzna szkolenie dla działu HR

Komunikacja wewnętrzna w organizacji

korytarz-stoliki-rozmowy

SZCZEGÓŁY SZKOLENIA
GODZINOWY Pobierz
TRENER Monika Kantowicz-Gdańska
POZIOM ZAAWANSOWANIA podstawowy / średniozaawansowany
CENA 2000,00 PLN + 23% VAT
LOKALIZACJA Warszawa
TERMIN 23-24.10.2018

 

CELE SZKOLENIA

  • Nabycie przez uczestników wiedzy na temat wyzwań oraz wiodących trendów w komunikacji wewnętrznej
  • Rozwinięcie kompetencji planowania strategicznego aktywności  komunikacyjnych, w szczególności definiowania celów komunikacji w odniesieniu do wyzwań organizacyjnych
  • Poznanie atutów i mankamentów poszczególnych narzędzi komunikacji oraz doskonalenie umiejętności doboru narzędzi komunikacji w określonym kontekście  sytuacyjnym
  • Rozwijanie kompetencji tworzenia skutecznych komunikatów firmowych
  • Poznanie założeń i metod badania efektywności komunikacji
  • Poszerzenie wiedzy w zakresie właściwych sposobów komunikowania zmian organizacyjnych
  • Zapoznanie się z licznymi praktycznymi przykładami rozwiązań komunikacyjnych

PROGRAM SZKOLENIA:

1. KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA - FUNDAMENTY
2. KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA A ZAANGAŻOWANIE PRACOWNIKÓW
3. STRATEGICZNE PODEJŚCIE DO KOMUNIKACJI WEWNĘTRZNEJ
4. NARZĘDZIA KOMUNIKACJI WEWNĘTRZNEJ
5. SKUTECZNE KOMUNIKATY
6. ZASTOSOWANIE OBRAZU W KOMUNIKACJI WEWNĘTRZNEJ
7. BADANIE EFEKTYWNOŚCI KOMUNIKACJI - AUDYTY KOMUNIKACYJNE
8. WSPIERANIE ZMIAN ORGANIZACYJNYCH POPRZEZ DZIAŁANIA KOMUNIKACJI WEWNĘTRZNEJ
 

TRENER

Monika Kantowicz-Gdańska

Uprawnienia: Jest absolwentką Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego i Podyplomowego Studium Public Relations na Uniwersytecie Warszawskim oraz stypendystką Copenhagen Business School (studia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i konsultacji). Ukończyła studia trzeciego stopnia (doktoranckie) na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, w Katedrze Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.
Zawód: Konsultant, certyfikowany trener, audytor. Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi.
Doświadczenie: Od początku swojej kariery zawodowej pracuje z najwyższą kadrą zarządzającą oraz menedżerami różnych szczebli – zarówno w wymiarze grupowym, jak i indywidualnym. Koncentruje się na kluczowych wyzwaniach i buduje na pozytywach. Rozwija miękkie kompetencje, a w szczególności umiejętności komunikacyjne. Jest inspiratorką autorefleksji i orędowniczką dialogu. Uczy menedżerów, jak skutecznie budować zaangażowanie i przełamywać opory pracowników wobec zmian. Jako niezależny konsultant i trener pracuje od 2006 roku. Zrealizowała liczne projekty doradcze i rozwojowe dla firm z wielu branż oraz instytucji publicznych. Prowadzi warsztaty, szkolenia i wykłady z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz PR (kształtowanie wizerunku pracodawcy, komunikacja menedżerska, komunikacja wewnętrzna w organizacji, zarządzanie talentami, zarzadzanie wiedzą i inne obszary tematyczne). Projektuje programy rozwojowe.
Z jej ekspertyzy korzystali członkowie zarządów, menedżerowie i pracownicy wielu organizacji, a wśród nich: Metro Group (Makro), Tesco Polska Sp. z o.o., TNT, Allianz, QXL Poland Sp. z o.o. (Allegro), Raiffeisen Bank Polska S.A.

FORMULARZ

Poproszę jeszcze o Like'a:-)