Szkolenia - zobacz jak możesz rozwinąć swoje kompetencje
kolorowe-kredki

Żyjemy w świecie, w którym tylko poszerzanie wiedzy i nieustanne zdobywanie nowych umiejętności jest gwarantem istnienia na rynku, a przede wszystkim samorealizacji. Dziś, gdy kwalifikacje i wiedza decydują o sukcesie człowieka, a co za tym idzie całej firmy, organizacji i zespołu, z którym się pracuje wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i w swojej ofercie proponujemy szereg szkoleń oraz programów doradczych ułatwiających realizację obranych celów. W ramach naszych działań realizujemy szkolenia indywidualne jak i grupowe, otwarte i zamknięte.

SZKOLENIA MANAGERSKIE

rece-zlozone-managerowie

Szkolenia dedykowane managerom to szkolenia oparte na pracy rozwojowej, która wykorzystuje sprawdzone oraz najnowsze techniki i narzędzia, również coachingowe. Rozwijamy managerów, pracujemy nad ich postawami grupowo i indywidualnie. Tworzymy nową jakość pracy, rozmawiamy, wymieniamy się doświadczeniami. Poruszamy m.in tematy Coachingowego stylu zarządzania, Zarządzania Emocjami w pracy czy budowania pozytywnego wizerunku pracodawcy. Jeśli masz inne potrzeby, zapytaj o ofertę indywidualną.

Więcej o szkoleniach

Szkolenia dla branży HR

stopy-i-rece-na-trawie-szkolenie-hr

Akademia Managera HR to cykl innowacyjnych szkoleń, które pomogą Ci stworzyć strategię HR, zrekrutować właściwych pracowników, zarządzać zmotywowanym zespołem. Czerpiąc z naszego wieloletniego doświadczenia (działamy nieprzerwanie od 2005 roku), kierujemy nasze szkolenia do osób świadomych własnych wartości i możliwości zawodowych, pragnących poszerzać swoje umiejętności w szeroko rozumianej dziedzinie HR. A co więcej nasze warsztaty są miejscem wymiany doświadczeń przedstawicieli z różnych branż.

Więcej o szkoleniach

logotypy-icf-acsth-acc-hpr-group

W trakcie trwania szkolenia dowiesz się więcej o sobie – rozwiniesz siebie, poznasz narzędzia coachingowe niezbędne do pracy coacha, pokażemy jakie kompetencje są niezbędne do pracy coacha i na własnych przykładach przećwiczysz wszystkie narzędzia i kompetencje coachingowe. Szkoła coachingu Select Your Way HPR Group to autorski 100-godzinny program ACSTH (Approved Coach Specific Training Hours) aprobowany przez ICF i zgodny z kodeksem etycznym i rozwijający 11 kompetencji coachingowych niezbędnych do egzaminu na poziomie ACC. 

Więcej o szkoleniach

HARMONOGRAM SZKOLEŃ OTWARTYCH

harmonogram-kalendarz-szkolen

Harmonogram szkoleń, warsztatów i eventów.

  

Zobacz harmonogram

NASZA KADRA TRENERSKA

Naszą kadrę ekspercką tworzą doświadczeni i dyplomowani coachowie i trenerzy. Każdy trener i coach Naszej kadry to praktyk z wieloletnim doświadczeniem zarówno coachingowym jak i trenerskim. Izabela KluzekAnna Lewecka – Olech, Gaweł Podwysocki, czy Tomasz Janiak to pasjonaci i mentorzy własnego rozwoju swojego ciągle inwestujący w swój rozwój i poszerzający kompetencje po to by dostarczać szkolenia, warsztaty i coaching o najwyższej jakości.

 

Poznaj sylwetki

jak pracujemy

karta-powolanie-na-trawie

dziękujemy za współpracę

Poproszę jeszcze o Like'a:-)