Izabela Kluzek - Trener, Manager, Coach ICF

Izabela Kluzek-Kot

About: Izabela Kluzek-Kot

  • Role : Coach, Trener, HR Interim Manager
  • Website :
  • Doświadczenie :
  • Specjalizacja :

 

O mnie

Uprawnienia: Certyfikowany Coach ICF  ACC,  Trener Biznesu, Certyfikowany Praktyk Points of You, ukończyła także liczne szkolenia z obszaru HR. Absolwentka Prywatnej Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji na kierunku administracja o specjalizacji dyplomacja.

Zawód: Certyfikowany Coach ICF  ACC, Trener,  HR Interim Manager

Doświadczenie:  Jestem dyrektorem zarządzającym HPR Group oraz certyfikowanym Coachem ICF, ukończyłam szkołę trenerską, a także liczne szkolenia z obszaru HR. Jestem certyfikowanym praktykiem metody Points of You. Prowadzę executive i business coaching, jak i coaching grupowy. W swojej pracy wykorzystuję narzędzia kilku szkół, które dostosowuję do potrzeb i percepcji klienta.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w firmie doradczo-szkoleniowej. Przez okres ponad 10 lat zajmowałam się zarządzaniem zespołem konsultantów i trenerów, pełniłam również funkcje managera projektów jak również w organizacjach rolę HR Managera. Jestem trenerem z zakresu umiejętności managerskich oraz zarządzania zasobami ludzkimi, a szczególnie bliskie są mi aspekty rozwoju pracownika w organizacji. Prowadzę projekty rozwojowe i doradcze wspomagając organizację także w roli HR Interim Managera.

Jestem redaktorem merytorycznym książki „Teczka Specjalisty HR” publikowanej przez wydawnictwo CH Beck, a także autorem licznych publikacji w prasie na temat Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Coachingu oraz rynku pracy.

Wykłada na uczelniach wyższych prowadząc zajęcia przygotowujące coachów do międzynarodowej akredytacji ICF. Jest mentorem w procesach akredytacji.