Wiosna to nuChapter ! - HPR Group

Wiosna to nuChapter !

Wiosna to nuChapter ! - HPR Group

Wiosna to nuChapter !

Wiosna to nuChapter !

Początek wiosny to idealny moment na otwarcie nowego rozdziału, pobudzenie energii życiowej i chwycenie wiatru w żagle!  Jesteśmy oficjalnym partnerem NuChapter i wspólnie wprowadzamy na polski rynek, unikalną ofertę Lifestyle Assessment przeznaczoną dla menedżerów wyższego i średniego szczebla, którzy prowadzą intensywny styl życia.

Osoby, które przedpremierowo skorzystały z tego badania, potwierdziły jest to oferta dla tych, którzy czują że coś muszą zmienić, ale chcą twardych danych, precyzyjnie wskazujących co i w jakim stopniu zmieniać w sposobie funkcjonowania, aby wyraźnie poprawić swoje samopoczucie i efektywność.

Wykorzystujemy sprawdzoną w ponad 200.000 przypadków, zaawansowaną fińską technologię pomiaru rytmu pracy serca, korzystając z bardzo wygodnego, niewielkiego urządzenia.  Badanie trwa minimum trzy dni a jego wynik obrazuje: poziom i jakości regeneracji organizmu, poziom i ilość stresu oraz poziom i jakość aktywności fizycznej. Przygotowany raport precyzyjnie, graficznie pokazuje jak poszczególne aktywności w ciągu doby wpływają na nasze samopoczucie i poziom naszej energii witalnej. Gdy wiemy co zmienić, to czasem nawet małe zmiany mogą przynieść znaczącą poprawę.

Daj się zainspirować i zmień swoje złe nawyki!  Zajrzyj na www.nuchapter.pl

Brak komentarzy

Opublikuj odpowiedź