Bezpłatny webinar - HOLAKRACJA – CZY KAŻDY MOŻE BYĆ JAK FERRARI? - HPR Group

Bezpłatny webinar - HOLAKRACJA – CZY KAŻDY MOŻE BYĆ JAK FERRARI?

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Bezpłatny webinar – HOLAKRACJA – CZY KAŻDY MOŻE BYĆ JAK FERRARI?

14 marca 2018 19:00 - 20:00

BEZPŁATNE

Przy natłoku informacji i intensywności interakcji wywołanej przez postęp technologiczny i social media szybkie i skuteczne podejmowanie decyzji staje się niezbędną domeną nie tylko menadżerów ale również każdego uczestnika życia organizacji. Czasy, w których kilka osób jest w stanie decydować o wszystkim odeszły w zapomnienie. Organizacje, które nadal działają w oparciu o te stare schematy stworzone ponad 100 lat temu w czasie rewolucji przemysłowej tracą na elastyczności i atrakcyjności. Organizacje kurczowo trzymające się starych modelów zarządzania przypominają jazde samochodem z zaciągniętym hamulcem ręcznym – posiadają ogromny potencjał, który jest tłumiony. A gdyby tak stworzyć warunki aby każdy mógł być jak Ferrari?

CEL WEBINARU:

Celem webinaru jest zapoznanie uczestników z Holakracją, systemem umożliwiającym organizacjom zmianę sposobu pracy w taki sposób aby uzyskać większą efektywność i szybkość reagowania na zmiany również w trakcie intensywnego wzrostu. Tak aby funkcje i odpowiedzialności były klarowne, mogły stale ewoluować i być rozwijane przez osoby rzeczywiście wykonujące daną pracę. Aby członkowie organizacji byli zaangażowani, brali odpowiedzialność za swoje decyzje i realizowane zadania. Aby wzbudzić ducha przedsiębiorczości a menadżerowie byli liderami wspierających innych i ułatwiającymi im prace.

CZEGO SIE DOWIESZ?: 

  • Czym zajmuje się Holakracja a czym nie jest i jak się ma do koncepcji turkusowych organizacji
  • Jakie są podstawy Holakracji i czym różni się od tradycyjnego systemu hierarchicznego
  • Jakie wyzwania stoją przed ludźmi i organizacjami rozważających transformację w kierunku nowego sposobu pracy
  • O czym warto pamiętać przy wdrożeniu Holakracji

 

DLA KOGO?:

  • Menadżerów, liderów, zarządzających
  • Ekspertów wspierających transformacje w organizacjach
  • Doradców, coachów, mentorów, trenerów
  • Wszystkich zainteresowanych nowymi systemami samo-organizacji, zasadami, narzędziami i praktykami pracy w samo-zarzadzającej się organizacji

DOŁĄCZ TUTAJ:

Data: 14.03.2018

godz. 19:00

Prowadzący: Ewa Bocian

ZAPISZ SIĘ

JAKIE SĄ KORZYŚCI DLA UCZESTNIKÓW?:

Dowiesz się czym jest Holakracja i samo-organizacja, jakie są jej fundamenty i co jest niezbędne aby proces transformacji przebiegał bezpiecznie i efektywnie. Poznasz przykłady polskich organizacji stosujących Holakrację.

Prowadzący:

Ewa Bocian
Holacracy Coach , Trener, Facilitator Coach

 

Szczegóły

Data:
23 marca 2019
Czas:
11:17