EXECUTIVE COACHING - HPR Group

EXECUTIVE COACHING

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

EXECUTIVE COACHING

28 kwietnia 08:00 - 31 grudnia 17:00

COACHING DLA KADRY ZARZĄDCZEJ 

 Skutecznie podnieś wyniki swoje i organizacji

 

DLA KOGO: 

Coaching na poziomie executive to odmiana coachingu biznesowego wspierająca organizacje w rozwoju. Wspiera zarządy i najwyższą kadrę managerską  w pracy nad celami i wartościami firmy. Dzięki sprawdzonym narzędziom coachingowym wdrażanym w organizacje na poziomie zarządczym uzyskuje się kluczowe narzędzie do wspierania pracy nad celami i dążeniami firmy. Daje to efekt skutecznego podniesienia wyników biznesowych organizacji.

WSPÓŁPRACA:

Korzystając z usług coacha w organizacji ważne jest aby odpowiednio się do tego przygotować. Naszym klientom towarzyszymy w procesie komunikacji z pracownikami, uzgadnianiu szczegółów jak również wspieraniu w realizacji celu, jednocześnie zachowując pełną poufność procesu. Klient jak i sponsor jest dla na ważny dlatego poświęcamy dużo uwagi temu aby dobrze wyjaśnić zasady coachingu, uzgodnić kontrakt trójstronny i zadbać o transparentność komunikacji.

Proponujemy następujące etapy pracy z klientem biznesowym:

  1. Spotkanie z działem HR / Managerem – ustalenie potrzeb organizacji, wstępnych celów, które organizacja stawia przed klientem coachingu – pracownikiem, sposobu komunikacji w organizacji.
  2. Spotkanie  trójstronne ( klient, coach, sponsor) – omówienie szczegółowe zasad pracy coachingowej, ze szczególnym naciskiem na zasadę poufności, monitoringu i ewaluacji procesu.
  3. Rozpoczęcie procesu coachingowego ( doprecyzowanie celu) – doprecyzowanie celu na spotkaniu coachingowym z klientem ( jeżeli nie miało to miejsca na spotkaniu trójstronnym), ustalenie szczegółowy mierników celu. Potwierdzenie zawarcia kontraktu i chęci prowadzenia procesu przez obie strony ( klient – coach).
  4. Prowadzenie procesu coachingowego ( około 6-8 sesji) – długość procesu coachingowego jest uzależniona do celu, terminu jego realizacji i potrzeb klienta. Jest to ustalane każdorazowo indywidualnie z klientem i sponsorem.
  5. Zakończenie procesu i ewaluacja procesu coachingowego – podsumowanie procesu cochingowego, weryfikacja osiągnięcia celu poprzez weryfikacje ustalonych wskaźników pomiaru celu przed rozpoczętym procesem.

CENA:

Cena usług ustalana jest indywidualnie a uzależniona jest od wielkości i zawartości kontraktu.

KONTAKT:

Zapytania prosimy kierować na: kontakt@hprgroup.pl

lub poprzez formularz:

FORMULARZ

 

Szczegóły

Start:
28 kwietnia 08:00
Koniec:
31 grudnia 17:00
Wydarzenie Categories:
, , ,