Mindfulness at Work - Trening uważności w biznesie. Zarządzanie stresem, emocjami i przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu – warsztaty PREMIUM. - HPR Group

Mindfulness at Work - Trening uważności w biznesie. Zarządzanie stresem, emocjami i przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu – warsztaty PREMIUM.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To event minęło.

Mindfulness at Work – Trening uważności w biznesie. Zarządzanie stresem, emocjami i przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu – warsztaty PREMIUM.

11 stycznia 09:00 - 13 stycznia 17:00

2000PLN

Mindfulness at Work – Trening uważności w biznesie. Zarządzanie stresem, emocjami i przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu – warsztaty PREMIUM.

.

CEL SZKOLENIA

Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy o różnych aspektach stresu w organizacji i sposoby radzenia sobie ze stresem w sytuacjach konfliktowych i trudnych.  Zwiększenie własnej efektywności poprzez świadome wpływanie na swoje emocje i redukcję stresu. A także efektywne zarządzanie sobą w czasie i zarządzanie celami

KORZYŚCI:

 • wypracujesz własne metod radzenia sobie ze stresem
 • odkryjesz w sobie pokłady energii i motywacji do działania,
 • zrozumiesz jak działają emocje i jak nimi zarządzać,
 • nauczysz się identyfikować czynniki stresujące w otoczeniu zawodowym, prywatnym oraz w sobie
 • nauczysz się ustalać priorytety i podejmować decyzje w zgodzie ze sobą
 • nauczysz się rozpoznawania sygnałów stresu, jego przejawów oraz czynników wywołujących.
 • uwolnisz się od natłoku myśli i nabierzesz dystansu,
 • zadbasz o swoje ciało i poznasz moc oddechu,
 • odzyskasz swoją energię!!!

CZEGO SIĘ DOWIESZI:

 • Czym jest stres? Poznasz źródła stresu, objawy stresu i rodzaje stresu
 • Dokonasz Autodiagnoza – jak ja reaguję na stres
 • Poznasz techniki radzenia sobie ze stresem na poziomie emocjonalnym, poznawczym oraz fizycznym
 • Dowiesz się co ma wspólnego wypalenie zawodowe i stres oraz jak mu zapobiegać,
 • Poznasz techniki mindfulness-  jak redukować stres w oparciu o uważność
 • Jak zarządzać sobą w czasie oraz zarządzać celami, tak by zadania Cię nie stresowały.
 • Jaka jest rola emocji w generowaniu stresu
 • Jak zarządzać swoimi emocjami i pracować nad nimi
 • Jak wdrożyć u siebie metody i technik efektywnego radzenia sobie w sytuacjach stresogennych.

DOŁĄCZ TUTAJ:

Data: 11-13.01.2019

Cena: 2000 PLN netto

Trener: Joanna Delbar

Miejsce: Hotel DIAMENT USTROŃ

Ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, aby zarezerwować miejsce.

Zgłoś się Kup teraz

Podane ceny szkolenia są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT (23%) *Rabat nie sumuje się z innymi rabatami

W trakcie trzech wyjątkowych dni będziemy praktykować ćwiczenia oddechowe i mindfulness, weźmiemy udział w warsztatach rozwoju osobistego a przede wszystkim odpoczniemy i zrelaksujemy się.

Pakiet zawiera: zajęcia zgodnie z harmonogramem, dwa noclegi w pokojach 2-osobowych, wyżywienie (obiad i kolacja w piątek, śniadanie, obiad i kolacja w sobotę, śniadanie i obiad w niedzielę).

Prowadzący:

Joanna Delbar

 

 Trener zarządzania stresem i zarządzania energią, certyfikowany coach  shri vivek jogi integralnej,  certyfikowany  nauczyciel treningu redukcji stresu mindfulness (M.B.S.R.) certyfikowany praktyk NLP, certyfikowany  coach w podejściu Zen Coachingu , redaktor  portalu ZarzadzanieStresem.pl, mówca motywacyjny

Obszarem pracy Joanny Delbar są głównie struktury biznesowe: korporacje, organizacje, instytucje. Pracuje z liderami, menadżerami , którzy na co dzień doświadczają ogromnej presji i stresu. Uczy jak mądrze stawiać granice, odnajdować pasje , dobrze planować i cieszyć się życiem.

Ukończyła Wydział Aktorski Łódzkiej Filmówki, Marketingowe Zarządzanie Firmą na Uniwersytecie Łódzkim,  Studium Nauczycielskie „The Institute for Mindfulness Based Approches w Niemczech – certyfikat nauczyciela MBSR” (Mindfulness Based Stress Reduction) , 4 letnią Szkołę Rozwoju Osobistego w Centro Shri Vivek w Barcelonie i roczny trening zen coachingu prowadzony przed Kore Lanfelda. Obecnie jest w trakcie 3 letniego treningu zen coaching advanced w Szwecji.

Przez 16 lat prowadziła agencję PR ,doświadczając stresu bycia menadżerem firmy. To wtedy chcąc pomóc sobie, zainteresowała się metodami zarządzania stresem i trafiła na jednego z wiodących dziś na świecie nauczycieli jogi integralnej  – Jivana Vismaya, specjalizującego się w pracy z systemem nerwowym.

Dziś   kontynuuje naukę na organizowanych przez Centro Shri Vivek warsztatach dla nauczycieli w Polsce, Hiszpanii i Indiach  oraz w szwedzkim instytucie Zen Coachingu.

 

 

Szczegóły

Start:
11 stycznia 09:00
Koniec:
13 stycznia 17:00
Koszt:
2000PLN
Wydarzenie Categories:
, , ,

Organizator

HPR Group sp. z o.o. SelectOne Sp.k.
Telefon:
+48 695 43 43 43
Email:
kontakt@hprgroup.pl