TEAM COACHING DLA ZESPOŁÓW - HPR Group

TEAM COACHING DLA ZESPOŁÓW

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

TEAM COACHING DLA ZESPOŁÓW

28 kwietnia 2019 08:00 - 31 grudnia 2020 17:00

COACHING ZESPOŁOWY 

 Skutecznie podnieś wyniki swojego zespołu i organizacji

 

DLA KOGO: 

Team coaching to praca coacha z grupą/zespołem w firmie. Coaching grupowy i zespołowy jest doskonałym narzędziem, które wpływa znacząco na postawę pracownika wobec powierzonych mu zadań, motywację do pracy oraz zadowolenie na linii pracodawca-pracownik. Dzięki wykorzystaniu team coachingu, rozwijają się i wzmacniają pracownicy, co niezaprzeczalnie przekłada się na rozwój firmy. Korzystając z metody team coachingu o można pracować miedzy innymi nad następującymi obszarami :

 • budowanie zespołu
 • komunikacja w zespole, organizacji
 • konflikt w zespole
 • wypracowanie procedur, standardów, zasad dotyczących funkcjonowania organizacji, zespołu
 • twórcze myślenie i wypracowanie nowych rozwiązań
 • wypracowanie wartości, zasad pracy dla zespołu, organizacji

Korzyści z team coachingu dla organizacji:

 • pielęgnowanie długofalowej, trwałej zmiany
 • szczęśliwsi i zdrowsi pracownicy
 • lepsza wydajność z punktu widzenia kosztów
 • bardziej zintegrowany sposób myślenia
 • lepsze kontakty w ramach organizacji

WSPÓŁPRACA:

Korzystając z usług coacha w organizacji ważne jest aby odpowiednio się do tego przygotować. Naszym klientom towarzyszymy w procesie komunikacji z pracownikami, uzgadnianiu szczegółów jak również wspieraniu w realizacji celu, jednocześnie zachowując pełną poufność procesu. Klient jak i sponsor jest dla na ważny dlatego poświęcamy dużo uwagi temu aby dobrze wyjaśnić zasady coachingu, uzgodnić kontrakt trójstronny i zadbać o transparentność komunikacji.

Proponujemy następujące etapy pracy z klientem biznesowym:

 1. Spotkanie z działem HR / Managerem – ustalenie potrzeb organizacji, wstępnych celów, które organizacja stawia przed klientem coachingu (zespołem, grupą pracowników). Można tutaj oprzeć się na wewnętrznych narzędziach oceny pracowniczej lub  na wykonanej przez nas diagnozie.
 2. Spotkanie  kontraktujące (coach, sponsor) – omówienie szczegółowe zasad kontraktu, pracy coachingowej, złożoności procesu, ze szczególnym naciskiem na zasadę poufności, monitoringu i ewaluacji.
 3. Rozpoczęcie procesu coachingowego – doprecyzowanie celu na spotkaniu coachingowym z klientem, edukacja pracowników odnośnie tego, do czego zaprasza ich organizacja poprzez proces team coachingu.
 4. Prowadzenie procesu coachingowego (według ustalonego kontraktu) – długość procesu coachingowego jest uzależniona do celu, terminu jego realizacji i pojawiających się podczas pracy okoliczności. Dodatkowe działania  ustalane każdorazowo indywidualnie ze sponsorem.
 5. Zakończenie i ewaluacja procesu coachingowego – podsumowanie procesu coachingowego, weryfikacja osiągnięcia celu poprzez weryfikacje ustalonych na początku  wskaźników pomiaru celu. Raport może zawierać rekomendacje dalszych działań rozwojowych dla zespołu i/lub jego członków.

CENA:

Cena usług ustalana jest indywidualnie a uzależniona jest od wielkości i zawartości kontraktu.

KONTAKT:

Zapytania prosimy kierować na: kontakt@hprgroup.pl

lub poprzez formularz:

FORMULARZ

 

Szczegóły

Start:
28 kwietnia 2019 08:00
Koniec:
31 grudnia 17:00
Wydarzenie Categories:
, , , ,

Organizator

HPR Group
Telefon:
+48 695 43 43 43 ; +48 695 43 43 28
Email:
kontakt@hprgroup.pl