Warsztat - Train the Trainers Points of You® - Warszawa

Warsztat - Train the Trainers Points of You® - Warszawa

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To event minęło.

Warsztat – Train the Trainers Points of You® – Warszawa

12 maja 2018 09:00 - 17:00

499 zł

Train the Trainers Points of You® Basic to wyjątkowy warsztat, podczas którego poznasz sposoby zastosowania 3 gier coachingowych (The Coaching Game, Punctum i Faces) w indywidualnych i zespołowych procesach rozwojowych.

Ta unikalna metodologia rozwoju osobistego jest jednocześnie bardzo uniwersalnym sposobem docierania do sedna różnych spraw, co pozwala uruchomić bardzo głęboki proces transformacji u uczestników procesów. Łączy w sobie nurty filozoficzne, terapeutyczne, mindfulness, pracę z projekcją i prowokacją, odkrycia neurobiologii, oraz nieograniczone, możliwości poszerzania punktów widzenia w sposób niespodziewany, lecz precyzyjny.

Program “Train The Trainer Points of You® Basic ” przeznaczony jest zarówno dla osób, które już korzystają z narzędzi, jak i dla tych, które ich jeszcze nie znają. Zostaniesz poprowadzony krok po kroku w Warszawie narzędzi, jak i w odkryciu dodatkowych możliwości ich wykorzystania.
Zapraszamy zarówno profesjonalistów (trenerów, coachów, psychoterapeutów), pracowników organizacji (HR-owców, osoby zarządzających zespołami, organizatorów eventów ) oraz osoby prywatnie zainteresowane rozwojem osobistym..

Uczestnik doświadczy pracy z muzyką, fotografią i metaforą, dzięki czemu poszerzy własne perspektywy postrzegania siebie i procesów, jakie zachodzą w relacjach, które buduje z innymi ludźmi. Poznanie czterech kluczowych procesów pozwala na takie poszerzenie własnych perspektyw, które przekłada się na efektywne projektowanie własnych szkoleń i procesów.

Dołączając do tego jednodniowego szkolenia, każdy uczestnik pozna nowe możliwości korzystania z gier coachingowych w celu wykorzystania ich w sesjach grupowych oraz indywidualnych.

CEL WARSZTATU

 • poznawanie przez doświadczanie Poznaj metodę, zasady fototerapii i rozwijaj się jako moderator w pracy indywidualnej oraz grupowej (narzędzia można wykorzystywać w sesjach 1:1 oraz w grupach od 5-500 uczestników i więcej.
 • doświadczanie różnorodnych możliwości zastosowania. Dowiedz się jak wiele nieskończonych możliwości da Tobie włączanie tych innowacyjnych narzędzi do Twoich ulubionych form pracy
 • Zapoznanie krok po kroku z uniwersalnymi instrukcjami. Dostaniesz gotowe do użycia szablony różnych procesów coachingowych, które będziesz mógł wykorzystać do pracy z klientami, z Twoim zespołem w pracy, nawet z przyjaciółmi i z bliskimi.

CZEGO SIĘ DOWIESZ?:

 •  odkryć to, co utrudnia komunikację między ludźmi
 •  inicjować zmianę punktu widzenia
 • efektywnie osiągać cele w pracy z grupą
 •  prowadzić szczere rozmowy i budować zaufanie
 •  wdrażać strategiczne i szczere myślenie
 •  dostosować narzędzia do każdej treści, celu i grupy docelowej.

KORZYŚCI DLA UCZESTNIKÓW:

 

 • podstawowe zapoznanie z narzędziami i z metodą
 • zapoznanie z procesem opartym na pracy z muzyką, obrazem i metaforą
 • doświadczenie przykładowych procesów w celu poznania użyteczności narzędzi
 • zapoznanie się z możliwościami zastosowania narzędzi w procesach indywidualnych i grupowych na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym.
 •  Za uczestnictwo w tym programie otrzymujesz 1,5 oraz 6 CCEU w International Coach Federation

TERMIN:

Data: 12.05.2018

cena za warsztat: 499 PLN netto

cena warsztat + karty The Coaching Game : 1050 PLN netto

miejsce: Warszawa, ul. Smolna 32/17

 

Podane ceny szkolenia są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT (23%)

ZAPISZ SIĘ >>

DLA KOGO?:

Organizacje Zwiększenie aktywności korporacyjnej i zapoznanie się z pracownikami pozwala zidentyfikować przyzwyczajenia i spojrzeć na dylematy w miejscu pracy z nowej perspektywy. Dowiedz się, jak korzystać z narzędzi do budowania zespołu i rozwoju pracowników.

Profesjonaliści Narzędzia Points of You ™ są odpowiednie zarówno do pracy indywidualnej, jak i z grupą. To niezbędne narzędzia każdego trenera, trenera biznesu, doradcy, terapeuty, nauczyciela, pedagoga, lidera zespołu. Odkryj nowe obszary zmian i wzrostu!

Osoby indywidualne Przyjemne, prowokujące do myślenia narzędzia, które pozwalają nam zatrzymać się, odetchnąć, pobudzić kreatywność, refleksję i spojrzeć na życie z innej perspektywy. Możesz grać solo, z partnerem życiowym, z rodziną i/lub przyjaciółmi.

Prowadzący:

Małgorzata Krawczak
Coach, mentor i neuroterapeuta, trenerka Points Of You®

Szczegóły

Data:
17 sierpnia 2019
Czas:
17:03