ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI I PROGRAMAMI ROZWOJOWYMI | WARSZAWA - HPR Group

ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI I PROGRAMAMI ROZWOJOWYMI | WARSZAWA

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To event minęło.

ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI I PROGRAMAMI ROZWOJOWYMI | WARSZAWA

16 października 2018 09:00 - 17 października 2018 17:00

1600PLN

ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI I PROGRAMAMI ROZWOJOWYMI

OPIS SZKOLENIA:

Jednym z najważniejszych motywatorów wskazywanych przez pracowników oraz kandydatów do pracy jest możliwość rozwoju i ten właśnie czynnik często decyduje o zmianie pracodawcy, bądź też o podjęciu pracy w danej firmie.

Procesy szkoleniowe są planowanymi działaniami, których celem jest podniesienie istotnych z punktu widzenia organizacji kompetencji pracowników. Proces rozpoczyna się od określenia celów i doboru właściwych metod, a kończy na ewaluacji poszczególnych etapów działań szkoleniowych. Kolejnym ważnym obszarem jest dobór odpowiedniego dostawcy usług szkoleniowych, programu szkolenia i  skutecznego trenera.

Właściwie opracowany Plan Szkoleń, zgodny ze strategią i wartościami organizacji, przynosi firmie wiele korzyści. Poprzez podniesienie poziomu efektywności pracowników, ograniczenie fluktuacji, planowanie ścieżek rozwoju/kariery, stwarzając klimat zmian w organizacji, umożliwia się jej skuteczniejsze konkurowanie na rynku. To wszystko pokazuje jak istotne jest przygotowanie się do pełnienia funkcji osoby odpowiedzialnej za procesy szkoleniowe w organizacji.

 

CELE SZKOLENIA:

Szkolenie ma na celu nabycie wszystkich najważniejszych umiejętności w obszarze zarządzania i wdrażania polityki rozwojowej i działań szkoleniowych, w tym m.in. zdobycie wiedzy z zakresu zarządzania rozwojem pracowników, poznanie skutecznych metod szkoleń i rozwoju pracowników, diagnozowania potrzeb szkoleniowych i rozwojowych.

Szkolenie jest prowadzone w oparciu o metody warsztatowe z elementami prezentacji i wykładu oraz  ćwiczeń indywidualnych

 

 OPIS MODUŁU: 

 1. WPROWADZENIE – ZNACZENIE PROCESU SZKOLEŃ I ROZWOJU PRACOWNIKÓW W ORGANIZACJI
 2. IDENTYFIKACJA I ANALIZA POTRZEB SZKOLENIOWYCH
 3. OPRACOWANIE PLANU SZKOLEŃ I BUDŻETU SZKOLENIOWEGO
 4. REALIZACJA PROJEKTÓW SZKOLENIOWYCH
 5. OCENA I EWALUACJA SZKOLEŃ

 

KORZYŚCI:

 • poznasz narzędzia efektywnej identyfikacji potrzeb szkoleniowo-rozwojowych
 • będziesz potrafił/a powiązać cele szkoleniowe i rozwojowe pracowników z celami biznesowymi organizacji,
 • zapoznasz się z metodami planowania i konstruowania planów szkoleniowych
 • poznasz główne narzędzia rozwojowe dostępne na rynku
 • poznasz wybrane metody mierzenia efektywności szkoleń
 • będziesz miał/a możliwość wypracowania własnych narzędzi, kwestionariuszy, które zastosujesz w swojej organizacji

DLA KOGO?:

 • dla osób pracujących w obszarze HR
 • dla osób pracujących w działach szkoleń
 • dla osób chcących rozwijać się w roli HR Managera
 • dla osób chcących rozwijać się w roli HR Business Partnera
 • dla osób chcących rozwijać się w roli Kierownika ds. Szkoleń

DOŁĄCZ TUTAJ:

MIEJSCE: WARSZAWA

CENA: 1600zł + VAT

DATA: 16-17.10.2018

KUP TERAZ

 

 

Prowadzący:

Sylwia Plona-Zduńczyk

DOŚWIADCZENIE

Trener z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży HR. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rozwojem zawodowym i osobistym łącząc umiejętnie wiedzę i doświadczenie trenera, coacha, menedżera oraz eksperta HR i prawa pracy odpowiedzialnego za  budowanie strategii oraz rozwiązań personalnych w różnych branżach – od biznesu po administrację państwową. W wielu organizacjach zajmowała się doradztwem na poziomie tworzenia struktur i procesów. Wspierała kadrę menedżerską w zakresie analizy, oceny i konstruktywnego feedbacku, procesów coachingowych oraz programów szkoleniowych, wdrożeniowych i naprawczych.

Ekspert w zakresie zarządzania potencjałem ludzkim, współpracy i zarządzania zespołami, efektywnej komunikacji i autoprezentacji, motywacji i zarządzania zmianą, asertywności, profilaktyki wypalenia zawodowego, zarządzania sobą w czasie, identyfikacji i zmiany niezdrowych przekonań, wyznaczania i osiągania celów, work-life balance, kompetencji coachingowych oraz praktycznych zagadnień prawa pracy.

Jako coach posiada doświadczenie obejmujące zarówno executive coaching, jak i również coaching rozwoju osobistego i zawodowego. Jako trener stawia na praktykę i metody pracy warsztatowej ze szczególnym uwzględnieniem procesu grupowego. W swojej pracy wykorzystuje różnorodne metody i narzędzia, w tym m.in. Action Learning, RTZ (certyfikat I°), Points of You™, NVC, MindSonar®, techniki pracy z ciałem oraz arteterapii (certyfikacja ATE).

Prowadzi autorskie indywidualne i grupowe warsztaty umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych w oparciu o ekspresję ruchową z wykorzystaniem technik poprawiających świadomość ciała, improwizacji ruchowo – tanecznej, a także arteterapii mające na celu przełamywanie ograniczeń psychiki i ciała, wzrost pewności siebie, pracę z emocjami i umiejętności komunikacji werbalnej i niewerbalnej.

Szczegóły

Start:
16 października 2018 09:00
Koniec:
17 października 2018 17:00
Koszt:
1600PLN
Wydarzenie Categories:
, , , , ,

Organizator

HPR Group sp. z o.o. SelectOne Sp.k.
Telefon:
+48 695 43 43 43
Email:
kontakt@hprgroup.pl

Miejsce

Warszawa